رزرو هتل، با هر بودجه و سلیقه

رزرو هتل، با هر بودجه و سلیقه

در برنامه‌ریزی سفر معمولاً اوّلین کار خرید بلیط هواپیما است و بعد از آن هم رزرو هتل، و انتخاب بهترین بلیط هواپیما و بهترین گزینه رزرو هتل معمولاً وقت زیادی می‌گیرد. امّا اگر بتوانید بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما و هتل را براساس بودجه و سلیقه‌ی خودتان پیدا کنید هم در هزینه‌ی سفرتان صرفه‌جویی کرده‌اید و هم مطمئن خواهید بود که خاطره‌ی خوبی از سفرِ خود به خانه می‌آورید.
امّا پیدا کردن بهترین بلیط هواپیما و بهترین گزینه رزرو هتل کار آسانی نیست، و برای این کار باید بتوانید بین ده‌ها و بعضی وقت‌ها صدها گزینه مختلف جست‌وجو کنید و بعد از مقایسه‌ی همه‌ی آن‌ها به بهترین و ارزان‌ترین گزینه برسید.
در انتخاب بلیط هواپیما ملاک‌هایِ مقایسه‌ی زیادی وجود ندارد. برای پیدا کردن بهترین بلیط هواپیما فقط باید قیمت بلیط هواپیما، شرکت هواپیمایی صادرکننده‌ی بلیط هواپیما، کلاس پروازی، و ساعت پرواز را مقایسه کنید، و بعد هم انتخاب کنید که بلیط هواپیما سیستمی می‌خواهید یا بلیط هواپیما چارتر.
ولی وقتی به انتخاب هتل و رزرو هتل می‌رسیم، ویژگی‌هایی که باید در مقایسه در نظر بگیریم خیلی بیش‌تر می‌شوند. از قیمت هتل گرفته تا موقعیتِ مکانی هتل تا ظاهر و امکانات و تمیزی و برخورد پرسنل هتل و چندین و چند ویژگی دیگر که باید همه‌ی آن‌ها را در نظر بگیریم تا به بهترین و ارزان‌ترین هتل با بودجه و سلیقه‌ی خودمان برسیم.

معیارهایِ هتل خوب و ارزان

معمولاً اوّلین معیاری که در انتخاب هتل در نظر گرفته می‌شود، قیمت هتل است. مثلاً فرض کنید که قصد سفر به مشهد را دارید، و می‌خواهید آن هتل مشهد را پیدا کنید که با بودجه‌ی شما می‌خواند. پیش از رزرو هتل مشهد باید قیمت هتل مشهد را مقایسه کنید. مشهد هم مثل هر شهر توریستیِ بزرگِ دیگر صدها هتل جورواجور دارد که قیمت‌ها و شرایط و امکانات‌شان با هم متفاوت است. قبل از هرچیز به سراغ قیمت هتل مشهد می‌رویم، و انواع هتل مشهد، از هتل آپارتمان مشهد و انواع هتل ارزان مشهد گرفته تا هتل‌هایِ لوکس و گران‌قیمتی مثل هتل درویشی، هتل هما 2 مشهد یا هتل الماس مشهد، را می‌بینیم. بسته به این‌که در چه محدوده‌ی قیمت دنبال هتل می‌گردید، گزینه‌های مختلفی خواهید داشت و مقایسه قیمت هتل مشهد می‌تواند گزینه‌های شما را محدودتر کند تا راحت‌تر انتخاب کنید.
امّا قیمت تنها معیار مقایسه نیست، و هیچ ارزانی هم بی دلیل نیست. هرچه هتل ارزان‌تری را انتخاب کنید از امکانات بیش‌تری صرف‌نظر می‌کنید و از یک‌جا به بعد دیگر حتّی تمیزی محل اقامت و آسایش‌تان در زمان اقامت در هتل را هم فدای ارزانی می‌کنید. بنابراین، پس از این‌که هتل‌هایِ مختلفی را که در محدوده‌ی قیمت مورد نظر شما هستند پیدا کردید، به‌جایِ این‌که به سراغ ارزان‌ترین گزینه بروید و همان را رزرو کنید، ویژگی‌های دیگر هتل‌ها را هم در نظر بگیرید. مثلاً هتل ترنج کیش یکی از گران‌ترین هتل‌های ایران است، و شاید در جست‌وجو و مقایسه‌ی قیمتیِ شما خودبه‌خود کنار گذاشته شود. امّا این هتل که رویِ آب ساخته شده، مثل هتل داریوش با معماری باشکوهش، یا هتل عباسی اصفهان که یادگار ایران قدیم است، تجربه‌ی منحصربه‌فردی را به شما می‌دهد که هیچ‌جایِ دیگر نمی‌توانید آن را تجربه کنید.
معیار مهمّ دیگری که بعد از قیمت باید در نظر بگیرید، موقعیتِ مکانی هتل است. این معیار در سفر به شهرهایِ شلوغ و پر ترافیکی مثل تهران اهمیّت زیادی دارد، و اگر وقتِ رزرو هتل تهران به جای هتل توجّه نکنید ممکن است ساعت‌ها در ترافیک رفت‌وآمد از هتل به جاهای مختلف شهر بمانید. وقت و هزینه‌ای که در ترافیک هدر می‌رود جبران قیمت هتل تهران را می‌کند، پس وقت رزرو هتل تهران یا هرجای دیگر، علاوه بر قیمت هتل تهران باید موقعیت مکانی آن را هم در نظر بگیرید. در رزرو هتل مشهد هم اگر قصدتان زیارت است نزدیکیِ هتل به حرم امام رضا (ع) اهمیّتِ زیادی خواهد داشت.
شهرهایی مثل کیش و رامسر شاید ترافیک نداشته باشند، ولی موقعیتِ مکانی هتل کیش و هتل رامسر هم همان‌قدر مهم است و نزدیکیِ هتل کیش یا رامسر به دریا یا مکان‌های تفریحی این دو شهر می‌تواند روی تجربه‌ی شما از سفر تأثیر زیادی بگذارد.
بعد از قیمت و موقعیتِ مکانی نوبت به مقایسه امکانات هتل و شرایط آن می‌رسد. امکاناتی مثل روم سرویس، اینترنت، تلویزیون، خشکشویی، یخچال، یا استخر و سونا و جکوزی، یا فضای بازی کودکان و فضای ورزش، یا کافه و رستوران هتل و کیفیت خوردنی‌هایِ آن‌ها، و چندین و چند ویژگیِ دیگر، می‌توانند از یک هتل ارزان هتلی خوب بسازند و یک هتل گران را به هتلی بد تبدیل کنند.

بهترین هتل‌ها را در من تریپ رزرو کنید

این‌که بخواهید همه‌ی انواع بلیط هواپیما و هتل‌ها را براساس ده‌ها ویژگیِ مختلفی که گفتیم مقایسه کنید، شاید کاری دشوار و حتّی نشدنی به نظر برسد. امّا من تریپ، که هفت سال است کار خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل انجام می‌دهد، این کار را شدنی و حتّی آسان کرده است.
من چارتر و من تریپ اطلاعات 1000 شرکت هواپیمایی و بیش از 400 هزار هتل در سراسر ایران و جهان را یک‌جا جمع کرده و در لحظه در اختیار شما گذاشته است، تا بتوانید به‌راحتی انواع بلیط هواپیما شرکت‌های هواپیمایی مختلف در تاریخ‌های مختلف را ببینید، هتل‌های مختلف را بشناسید، و آنلاین و راحت خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل انجام دهید.
بعد از آن که در بخش خرید بلیط هواپیما من چارترشهر مقصد، تعداد مسافر و تاریخ سفر را مشخّص کردید، همه‌ی پروازهای آن روز به آن مقصد برای شما فهرست می‌شوند. این فهرست به ترتیب قیمت بلیط هواپیما مرتّب شده است، و می‌توانید به‌راحتی ارزان‌ترین بلیط هواپیما را از میان آن‌ها پیدا کنید. بعد هم با فیلترهای مختلف جست‌وجو، مثل فیلتر شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، ساعت پرواز، و بلیط هواپیما چارتر، به بهترین بلیط هواپیما با توجه به برنامه‌ی سفر و سلیقه‌تان برسید.
در من تریپ مقایسه و انتخاب هتل هم همین‌قدر ساده است. در بخش رزرو هتل شهر مقصد را وارد می‌کنید، تعداد مسافران و تاریخ اقامت را به من تریپ می‌دهید، و فهرستی از انواع هتل، از ارزان‌ترین هتل‌ها تا گران‌ترین‌ها، تحویل می‌گیرید. این‌جا هم با فیلترهای مختلفی مثل فیلتر ستاره‌های هتل، امکانات هتل، تخفیف هتل، و موقعیتِ مکانی هتل جست‌وجو را محدودتر می‌کنید تا به بهترین انتخاب برسید. بعد از آن هم به صفحه‌ی هر هتلی که خواستید می‌روید، مختصری با امکانات و تاریخچه و ویژگی‌های هتل آشنا می‌شوید، رتبه هتل بین هتل‌های دیگر را می‌بینید، نظر مسافران قبلی هتل را می‌خوانید، عکس نمای بیرونی و اتاق‌ها و امکانات هتل را می‌بینید، و با چشم باز هتلی را انتخاب می‌کنید که هم ارزان است، هم موقعیتِ مکانی‌اش خوب است و هم امکاناتی را که شما می‌خواهید دارد. بعد از آن فقط کافی است روی دکمه‌ی رزرو کلیک کنید، آنلاین رزرو هتل را انجام دهید و رسید قطعی بگیرید.
اگر می‌خواهید قیمت هتل کیش را بدانید، یا بهترین گزینه برای رزرو هتل کیش را پیدا کنید، یا به‌دنبال هتل ارزان کیش یا هتل ارزان تهران هستید تا از هزینه‌ی سفرتان کم کنید، تاریخ‌های مختلف را در من تریپ جست‌وجو کنید و به بهترین انتخاب در خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل برسید. در زورق به‌راحتی می‌توانید ارزان‌ترین و بهترین بلیط هواپیما و هتل را پیدا کنید، و به این ترتیب تور مشهد یا تور هر شهر دیگر ایران و جهان را به صورتِ اختصاصی و باب میلِ خودتان برگزار کنید.
در سفرهایِ خارجی به شهرهایی مثل استانبول و دبی هم که گزینه‌ها خیلی بیش‌تر هستند، می‌توانید بهترین هتل استانبول و ارزان‌ترین هتل دبی یا هر شهر دیگری در جهان را در من تریپ پیدا کنید، و با کارت شتاب خودتان به صورتِ ریالی خرید بلیط هواپیما خارجی و رزرو هتل را انجام دهید و رسید قطعی بگیرید. این رسید قطعی را می‌توانید به سفارت‌ها هم ارائه کنید، و هروقت خواستید آنلاین خرید و رزرو هتل‌ را در من تریپ کنسل کنید و پول‌تان را پس بگیرید.
با امکانات من چارتر و من تریپ، که همه‌ی آن‌ها را می‌توان با اپلیکیشن رایگان من چارتر به گوشی همراه آورد و همه‌جا به آن دسترسی داشت، برنامه‌ریزی سفر از صفر تا صد یک‌جا و راحت انجام می‌شود، و دیگر دغدغه‌ای باقی نمی‌ماند جز این‌که شما فقط چمدان ببندید.


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.